Home / Satış / Sıfır Bilgisayar almadan Mutlaka uğrayın.

Sıfır Bilgisayar almadan Mutlaka uğrayın.

Sıfır Toplama Bilgisayar alın, 2 Yıl Garanti Dışında GEDİK BİLGİSAYAR ayrıcalığı ile garanti süresi boyunca bakım ve format ücretsiz olsun.

Kredi Kartına Taksit İmkanı …

Toplama denilince ilk akıla gelen garantisi olmayan, 2.el yada güvenilir olmayan bilgisayar oluyor. Bunun aksine Toplama dediğimiz, her bir parçanın ayrı ayrı garantisi olan, her bir parçayı istediğimiz özellikte, ihtiyacımız olan şekilde alabildiğimiz, piyasadaki ünlü markaların kullandığı parçaların kullanıldığı sistemlerdir. Yani markaya çok fazla ücretler ödemenize gerek yok.

Toplama’ya ihtiyacımıza uygun olan işlemci ve anakartı seçerek başlıyoruz. Sizin yapacağınız işlere uygun olan parçaları seçmeliyiz ki paranız boşa gitmesin. Çünkü; ihtiyacınız olandan daha düşük alındığında işinize yaramayacak, ihtiyacınız olandan yüksek bir sistem toplandığında gereksiz yere fazla para ödemiş olacaksınız.

Daha sonra ram seçiyoruz. Yine ihtiyacınız olan ram miktarını, markasını belirliyoruz. Harddisk alırken öncelikle depolama alanı ihtiyacınızı tespit edip, ona göre bir HDD alıp, eğer daha performansı yüksek bir sistem istiyorsak, Son yıllarda hızlı bir bilgisayar isteyenlerin vazgeçilmezi olan SSD. Çalışma sistemi HDD’ler den tamamen farklı olan SSD elektrik kesilse bile veri kaybı yaşamaz, daha hızlı çalışan bu sistemde performansınızı en üst seviyeye çıkarmak mümkün.

Toplama bir sistem alırken kasanın ve güç kaynağının önemi büyük. Binlerce lira verip topladığımız sistemdeki parçaları, ne olduğu belli olmayan, yetersiz ve kötü markaların güç kaynaklarına emanet etmeyin. Önemli olanın dış görünüş olmadığını unutmayın.

Tüm bunları sizin adınıza biz araştırıp, en uygun olanını seçip, kurulu vaziyette hiçbir şey yapmadan sadece kullanacağınız şekilde teslim edelim.

Yenikent merkezdeki firmamıza Bilgisayar almadan önce mutlaka bize uğrayın. Öncelikle ihtiyacınıza uygun bilgisayarı belirleyelim. Hangi özelliklere ihtiyacınız olduğunu belirledikten sonra bilgisayarınızı 1 gün içinde hazırlayıp teslim edelim. İhtiyacınızdan fazlasını alarak yüksek ücretler ödemeyin.

Bilgisayarınızı güvenle kullanırken arıza durumunda gerekli olan bütün işlemleri sizin adınıza biz yapıyoruz. Garanti işlemlerini biz takip ediyoruz.

About admin

Check Also

toplama pc

Toplama Bilgisayar Satışı (Garantili)

Garanti Süresi Boyunca Ücretsiz Bakım Hizmeti. Üstelik ilk Kurulumda Oyun Hediyesiyle Birlikte… Toplama bilgisayar dediğimiz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp Canlı Destek