Sıfır Toplama Bilgisayar alın, 2 Yıl Garanti Dışında GEDİK BİLGİSAYAR ayrıcalığı ile garanti süresi boyunca bakım ve format ücretsiz olsun.

Toplama denilince ilk akıla gelen garantisi olmayan, 2.el yada güvenilir olmayan bilgisayar oluyor.

Bunun aksine Toplama bilgisayar, her bir parçası sıfır olan ve ayrı ayrı garantisi olan bilgisayardır.

Her bir parçayı istediğimiz özellikte, ihtiyacımız olan şekilde alabildiğimiz, piyasadaki ünlü markaların kullandığı parçaların kullanıldığı sistemlerdir. Sonuç olarak markaya çok fazla ücretler ödemenize gerek yok.

KREDİ KARTINA TAKSİT İMKANI

Toplama’ya ihtiyacımıza uygun olan işlemci ve anakartı seçerek başlıyoruz. Sizin yapacağınız işlere uygun olan parçaları seçmeliyiz ki paranız boşa gitmesin. Çünkü; ihtiyacınız olandan daha düşük alındığında işinize yaramayacak veya ihtiyacınız olandan yüksek bir sistem toplandığında gereksiz yere fazla para ödemiş olacaksınız.

Daha sonra ram seçiyoruz. Yine ihtiyacınız olan ram miktarını, markasını belirliyoruz.

Sonra disk seçimi var. Disk alırken öncelikle depolama alanı ihtiyacınızı tespit edip, ona göre bir HDD seçiyoruz. Eğer daha performansı yüksek bir sistem istiyorsak, Son yıllarda hızlı bir bilgisayar isteyenlerin vazgeçilmezi olan SSD.

Çalışma sistemi HDD’ler den tamamen farklı olan SSD elektrik kesilse bile veri kaybı yaşamaz. Daha hızlı çalışan bu sistemde performansınızı en üst seviyeye çıkarmak mümkün.

Toplama bir sistem alırken kasanın ve güç kaynağının önemi büyük. Binlerce lira verip topladığımız sistemdeki parçaları, ne olduğu belli olmayan, yetersiz ve kötü markaların güç kaynaklarına emanet etmeyin. Önemli olanın dış görünüş olmadığını unutmayın.

Tüm bunları sizin adınıza biz araştırıp, en uygun olanını seçip, kurulu vaziyette hiçbir şey yapmadan sadece kullanacağınız şekilde teslim edelim.

Yenikent merkezdeki firmamıza Bilgisayar almadan önce mutlaka bize uğrayın. Öncelikle ihtiyacınıza uygun bilgisayarı belirleyelim. Hangi özelliklere ihtiyacınız olduğunu belirledikten sonra bilgisayarınızı 1 gün içinde hazırlayıp teslim edelim. İhtiyacınızdan fazlasını alarak yüksek ücretler ödemeyin.

Bilgisayarınızı güvenle kullanırken arıza durumunda gerekli olan bütün işlemleri sizin adınıza biz yapıyoruz.

Sonuç olarak paranız cebinizde kalsın.

 


Oyun Bilgisayarları hakkında bilgi almak için tıklayın


Bilgisayarınız çok mu yavaş. Buraya tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.